Remi Bloston – na drożność żył – efekty – działanie – jak stosować – cena – gdzie kupić – sklep

0

Hodowla, opiekun badań, orzekła, że ​​ogólny poziom cholesterolu w osoczu jest skutecznym wskaźnikiem zagrożenia sercowo-naczyniowego. Dopiero 10 lat później opublikowano informacje z badania Framingham, nie skupiając się na Archives of Interior Medication. Niestety, słowa Kennel’a krążyły obecnie po całym świecie.

Cytujemy Castelli, autora publikacji badania, a także zwolennika Kennel:

„W Framingham w stanie Massachusetts, im więcej spożywano tłuszczów nasyconych, tym więcej spożywano cholesterolu, tym o wiele więcej spożywano kalorii, tym mniej ludzi spożywał balsam cholesterol … stwierdziliśmy, że ludzie, którzy jedli jeden z najbardziej cholesterolu, jedli jeden z najbardziej uwodornionych tłuszczów, jedli z najmniej ocenianych kalorii i byli najbardziej dosłownie energetyczni … ”.

Remi Bloston – efekty – działanie – jak stosować

Wiele zasobów nadal cytuje badania Framingham z tezami Kennel, zgłaszając bibliografię  efekty Remi Bloston na drożność żył  działanie Castelli!   Dalsze dowody, które dokładnie oceniały modę zagrożenia cholesterolemią w populacji, wyłoniły się z empirycznej oceny kohorty spośród największych badań, badania interwencyjnego kilku elementów zagrożenia (MRFIT).

Remi Bloston - efekty - działanie - jak stosować Analiza 6-letniej śmierci 361 662 mężczyzn w wieku od 35 do 57 lat wykazała związek  jak stosować Remi Bloston na drożność żył efekty cholesterolemią a zagrożeniem chorobami układu krążenia, tj. Brakiem wartości granicznych, powyżej (lub poniżej) których można znaleźć znaczne poprawki w stanie zagrożenia.     Nie podano danych, zwłaszcza że przy 200 mg / dl zagrożenie wynosi 0,14%, a przy 250 0,17% !!!!

Zawsze z tego samego artykułu na temat tłuszczów uwodornionych: inne naprawdę znane  działanie Remi Bloston  jak stosować badanie (Multiple Threat Element Treatment Test, MRFIT) próbowało powiązać zagrożenie sercowo-naczyniowe z poziomem cholesterolu u 362000 mężczyzn i wykazało, że roczna liczba zgonów wynosiła nieco mniej niż 0,1% z poziomem cholesterolu poniżej 140 mg / dl, a także około 0,2% dla stopni powyżej 300 mg / dl.

To wystarczyło, aby dr. American Heart Organisation zwiększyła, że ​​kontur ryzyka zaczyna drastycznie spadać przy 200 mg / l, podczas gdy w rzeczywistości „kontur” jest linią prostą, która nie ujawnia punktu krytycznego. Z matematycznego punktu widzenia oznacza to, że obniżenie poziomu cholesterolu o 32 mg / dl (być może optymalne, jakie można uzyskać z jedzeniem!) Zmniejsza ryzyko śmierci o 0,02%!

Remi Bloston – na drożność żył – cena – gdzie kupić – sklep

Również badanie kontrastów międzykulturowych, takie jak Seven Countries Study  cena Remi Bloston na drożność żył gdzie kupić (przeprowadzone na 12 467 mężczyznach w wieku od 40 do 59 lat, w STANACH ZJEDNOCZONYCH, Japonii, a także w 5 krajach europejskich – Włoszech, Jugosławii, Grecji, Finlandii, Holandii ) potwierdziły, że wzrost cholesterolemii o 20 mg / dl, wzdłuż całej jej dystrybucji w populacji, stanowił 12% wzrost zagrożenia śmiercią wieńcową.

Remi Bloston - na drożność żył - cena - gdzie kupić - sklep W populacjach określonych krajów poziom cholesterolemii zależał liniowo od śmiertelności  sklep Remi Bloston na drożność żył cena  z przyczyn wieńcowych, a wzrost częstości występowania śmiertelności z przyczyn wieńcowych był identyczny dla równych wzrostów poziomu cholesterolemii. Najniższą śmiertelność z powodu choroby niedokrwiennej serca obserwowano w Japonii, a także w krajach Europy

Południowej, których populacja charakteryzowała się typowym podstawowym stężeniem  gdzie kupić Remi Bloston sklep  cholesterolu (125-150 mg / dl) odpowiadającym zredukowanym kwartylom ogólnego rozkładu badań. , która jednak wykazała wzrost częstości występowania zdarzeń ze wzrostem cholesterolemii.     12% to śmieszna liczba, którą można opisać doskonałym przeoczeniem cholesterolu.

Można by powiedzieć, że zagrożenie wzrosło lub potroiło się. 12% wzrost zagrożenia wskazuje, że zwiększenie poziomu cholesterolemii z 200 do 240 może zwiększyć zagrożenie śmiercią o 1% do 1,24%. Wyjątkowy!   Mimo to słuszne jest przyznanie, że istnieją badania, które korelują wysoki poziom cholesterolu LDL z ryzykiem sercowo-naczyniowym, również jeśli interpretacje tych badań potęgują wyniki.

Remi Bloston- allegro – apteka – opinie

Po co więc mówić o błędach? Pozwólcie, że opiszę to allegro Remi Bloston na drożność żył apteka na przykładzie.

Remi Bloston- allegro - apteka - opinieLa Vecchia (Instytut Mario Negri), a także inni naukowcy z opinie Remi Bloston na drożność żył  allegro College of Vaud (Szwajcaria), zbadali sposób życia 300 osób z rakiem okrężnicy lub odbytu, porównując go z zespołem kontrolnym obejmującym 500 aspektów.

W rzeczywistości odkryto, że zagrożenie dla tego rodzaju apteka Remi Bloston opinie raka zwiększa się liniowo wraz ze spożywanymi kaloriami, zwiększając się w przypadku osób, które spożywają zbyt wiele kalorii. Według La Vecchia „dane te potwierdzają znaczenie diety, aw szczególności poszczególnych rodzajów tłuszczów, na początku raka okrężnicy, a także raka odbytu. Ostrzegają również przed zagrożeniami związanymi z dietą dostarczającą więcej energii niż jest to wymagane ”.

Szkoda, że ​​wielu reporterów, którzy wykorzystali wyniki, zakłada, że ​​„skarga dotycząca prawdziwych przeciwników jelita grubego jest z tego powodu ograniczona do tłuszczów uwodornionych, które zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia tych guzów o 40%. Włochy-Szwajcaria dlatego uczeni wydają się winić, jako przykład, kilka paczkowanych produktów spożywczych składających się z uwodornionych tłuszczów roślinnych ”.

Remi Bloston – na drożność żył – forum – skład – Polska

 Czy jest możliwe, że badania badawczego nie można odpowiednio forum Remi Bloston na drożność żył skład zinterpretować? 

Jedną kwestią jest omówienie odżywiania wysokokalorycznego i otyłego, a także Polska Remi Bloston na drożność żył forum omówienie tłuszczów nasyconych! Jedną rzeczą jest mówić o tłuszczach uwodornionych, a także o tłuszczach trans, które są nasycone chemicznie. Oto jedno z wielu badań dotyczących cholesterolu:     C. Römer-Lüthi, Dr. Phil. nat. d’après SC Renaud, D. Lanzmann-Petithory dans ”

Remi Bloston - na drożność żył - forum - skład - PolskaLipidy – nowe odkrycia, a także kwasy tłuszczowe”. Globe Rev. nutr. plan diety. Bâle, Karger skład  Remi Bloston  Polska 2001, vol. 88   Badanie z podwójnie ślepą próbą przeprowadzone w Minnesocie faktycznie wykazało, że poziom cholesterolu można obniżyć o 15%, zmieniając pięćdziesiąt procent tłuszczów nasyconych na tłuszcz wielonienasycony, bez zmniejszenia liczby chorób sercowo-naczyniowych lub spadku ceny zgonów.

Różne inne badania naukowe pokazują, że niezbędne tłuszcze omega-3 mogą zmniejszyć liczbę zgonów z powodu chorób serca (do 30%) bez wpływu na poziom cholesterolu.   Logicznym błędem jest to, że we wszystkich badaniach nad cholesterolem nie uwzględniono faktycznego kluczowego czynnika niebezpieczeństwa: otyłości.   Błąd ustala się następująco:

Jem okropnie -> mam nadwagę -> mój cholesterol wzrasta -> wina leży po stronie cholesterolu!   doskonały błąd cholesterolowy Źródłem podwyższonego ryzyka sercowo-naczyniowego jest nie tyle cholesterol, co negatywne odżywianie, czyli przyjmowanie nadmiernych kalorii. Biorąc pod uwagę, że w rzeczywistości zbyt wiele kalorii było tradycyjnie pobieranych z tłuszczów zwierzęcych (szczególnie nasyconych), a także z żywności bogatej w cholesterol, poniżej jest błąd.

Powszechnie wtedy ten błąd był wykorzystywany przez rządy federalne, lekarzy, organizacje, aby poruszyć ludzi psychicznie: w przeciwieństwie do mówienia im o rzeczywistości (mniej jedz, albo skończysz!), Przestrzegano bardziej miękkiej linii (spożywaj znacznie mniej tłuszczu i zapobiegają również bogatym pokarmom cholesterolu, są niebezpieczeństwem!). Plan oczywiście się nie powiódł, ponieważ ludzie rzucali się na cukry z równym skutkiem!

Przyciągnij naukowców: jeśli chcesz winić cholesterol, wyklucz z przykładu osoby z nadwagą (co właściwie nigdy nie było robione w poprzednich badaniach !!!), a także palaczy papierosów. Oprócz nadwagi nie wskazujemy tego, co określono w optymistycznych specyfikacjach IMC w wieku 25 lat, ale zgodnie z włoską dietą:

Remi Bloston – czy warto – ceneo – producent

Prawie co piąta osoba, która zmarła w 2017 roku z powodu chorób serca we Włoszech,  czy warto  Remi Bloston na drożność żył ceneo miała przyczyny wynikające z braku kontroli cholesterolu. W sumie prawie 50 tysięcy ofiar śmiertelnych rocznie. Jednak nie wszystkie wiadomości są niekorzystne: wśród Włochów zwraca się uwagę na sprawdzenie tej wartości we krwi. Twierdzi, że jest to Pasquale Perrone Filardi, wybrany na prezesa Włoskiej Kultury Kardiologicznej (Sic) z okazji 80.

Remi Bloston - czy warto - ceneo - producentNarodowego Kongresu Kultury zorganizowanego w Rzymie.   „Spośród 217 000 zgonów z  producent Remi Bloston na drożność żył czy warto  przyczyn sercowo-naczyniowych we Włoszech w 2017 r. 46 000 lub nawet więcej można przypisać jedynie brakowi kontroli cholesterolu” – wyjaśnił, wyjaśniając jednak, w jaki sposób „kultura„ kontroli ”cholesterolu znów się rozprzestrzenia, co przez długi czas został pozbawiony uwagi, do której ma prawo ”.

Filardi również wspomniał o pewnej wyjątkowości na rynku farmakologicznym właśnie w  ceneo Remi Bloston producent leczeniu hipercholesterolemii, na przykład w przypadku zupełnie nowych leków, które „z pewnością zostaną wprowadzone na rynek w ciągu roku”. Przykładem jest kwas bempedonowy, który „wpływa na biosyntezę cholesterolu”. Z pewnością nie zmieni statyn, ale może być lekarstwem na tych, którzy nie mogą ich przyjmować.

– Cholesterol, przy obniżonych wartościach mniejsze zagrożenie zatrzymaniem krążenia i udarem Wśród osób „krytycznych” wartość LDL powinna wynosić 55   Utrzymanie poziomu złego cholesterolu, LDL, obniża, zmniejsza zagrożenie zatrzymaniem krążenia, a także udarem. Oprócz tego jedną ze sztuczek zdrowotnych jest utrzymanie wartości wśród jej podklas, LDL-C, tej „bardzo złej”, również niższej.

To pomysł, który pojawił się w Rzymie podczas 80. Krajowego Kongresu SIC, Włoskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Choroby sercowo-naczyniowe są przyczyną ponad czterech milionów zgonów rocznie w Europie. Nowe dowody naukowe rzeczywiście potwierdziły, że zasadniczym zdarzeniem inicjującym miażdżycę tętnic jest nagromadzenie w tętnicach LDL, „ujemnego” cholesterolu. Wiele badań faktycznie ujawniło, że dalsze obniżenie

Streszczenie

LDL (powyżej stopni, które jeszcze kilka lat temu uważano za właściwe) ujawnia użyteczny wpływ na zmniejszenie zagrożenia sercowo-naczyniowego. Jednak to są klienci, którzy najbardziej wymagają stresu? Pacjent cierpi na chorobę miażdżycową układu sercowo-naczyniowego, który miał obecnie zatrzymanie akcji serca, dostawcę usług stentu lub który faktycznie przeszedł operację bajpasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj